Нагороди

2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Національний сертифікат «Підприємство року – 2018»

Національний сертифікат «Підприємство року – 2018»

Статус «Підприємство року» є запатентованим брендом на території України, а сертифікат підприємству - національною відзнакою його успіхів.  Сукупність цих факторів сприяє досягненню ще більших результатів, формує імідж компанії та є підтвердженням бездоганної ділової репутації підприємства.

Високий статус "Підприємство року" підтверджений міжнародними дослідженнями. Відзначення кращих підприємств проводиться в 58 країнах світу, з 2006 року – в Україні. 

 

Особистий національний диплом «Керівник року – 2018»

Особистий національний диплом «Керівник року – 2018»

Даним Дипломом національного зразка нагороджуються керівники:

  • за ефективну та професійну діяльність на користь підприємства;
  • за особистий вклад у формування репутаційного кейсу підприємства;
  • за збереження ідеологічних цінностей компанії;
  • за інноваційні ідеї, раціоналізаторські пропозиції фахівця, спрямовані на підвищення ефективності роботи, прибутковості бізнесу та розвиток компанії.
Особистий національний диплом «Головний бухгалтер року-2018»

Особистий національний диплом «Головний бухгалтер року-2018»

Персональний диплом головному бухгалтеру компанії. Присвоюється спеціальним Розпорядженням Оргкомітету Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих». Дозволяє відзначити головного бухгалтера компанії як співробітника успішної компанії-лідера у своєму виді економічної діяльності.

Інформацію про вручення відзнаки рекомендується заносити до розділу «Заохочення» у трудовій книжці керівника (або в особову справу, якщо використання трудових книжок не передбачено законодавством держави).

Особистий національний диплом «Працівник року-2018»

Особистий національний диплом «Працівник року-2018»

Даним Дипломом нагороджуються співробітники:

  • За сумлінне виконання трудових обов'язків, тривалу і бездоганну роботу, виконання завдань, що мають важливе значення для підприємства, та інші успіхи в роботі.
  • За високу якість роботи, фахову майстерність, виявлену під час виконання складних завдань.
Орден «Лідер Економіки»

Орден «Лідер Економіки»

До нагородження відзнакою «Орден «Лідер економіки» представляється співробітник компанії-переможця рейтингу, який вніс максимальний внесок у розвиток підприємства і показав кращі результати за звітний період. Розпорядження про нагородження виноситься Президією Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» на підставі інформації, отриманої від керівництва компанії.

Орден «Передовик економіки України»

Орден «Передовик економіки України»

Ставлячи за мету заохочення керівників підприємств-лідерів, засновників та кращих працівників для подальшой високоефективної праці заради інтересів підприємства та країни в цілому, рейтингом заснована нагорода Орден “Передовик економіки”. Розпорядження про нагородження виноситься Президіумом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» на підставі інформації, отриманої від керівництва компанії.

Медаль «Професійна слава України»

Медаль «Професійна слава України»

З метою заохочення керівників кращих підприємств з бездоганною діловою репутацією, засновників та кращих працівників для подальшої продуктивної роботи в інтересах держави, оргкомітетом «Ліга Кращих» засновано нагороду Медаль «Професійна слава України». Розпорядження про нагородження виноситься Президіумом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» на підставі інформації, отриманої від керівництва компанії.

Медаль «За високий професіоналізм»

Медаль «За високий професіоналізм»

З метою заохочення керівників підприємств-лідерів, засновників та кращих працівників для подальшої продуктивної роботи в інтересах держави, рейтингом заснована нагорода Медаль «За високий професіоналізм». Розпорядження про нагородження виноситься Президією Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» на підставі інформації, отриманої від керівництва компанії.