Заходи

СВЯТКУВАННЯ 10-ої річниці ГРУПИ КОМПАНІЙ «ХАТІСА» З УРОЧИСТИМ НАГОРОДЖЕННЯМ!

24 травня 2019 року в банкетній залі «Братислава» в м.Київ відбулась Урочиста Церемонія нагородження на честь 10-ої річниці Групи компаній «Хатіса».  

Кожне підприємство із сім’ї «Хатіса» було відзначене від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих»  почесною нагородою «The Enterprise of the Year 2018»» за бездоганну ділову репутацію, досягнення переваг над конкурентами та здобуття лідируючих позицій серед підприємств в Україні.

Керівник групи компаній – Ковальська Юлія Віталіївна, як талановитий керівник за досягнення високих цілей, реалізацію успішної стратегії, втілення сміливих ідей та натхнення команди нагороджено Почесною міжнародною відзнакою – Сертифікатом «Керівник року України 2018».

Окремо були відзначені нагородами рейтингу «Ліга кращих» працівники групи компаній «Хатіса».

Урочиста атмосфера, яскраві наряди жінок, стриманий смарт-кежуал стиль чоловіків, шампанське, музичні номери, святкова церемонія нагородження, ювілейний торт, теплі та душевні вітальні речі від працівників та гостей свята – все це залишило незабутні емоції та приємні спогади.  

Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих» дякує керівникам та організаторам заходу за довіру в організації ювілейної церемонії!

Бажаємо нових успіхів та високих досягнень!

До зустрічі в наступному році!