Заходи

VI Міжнародний бізнес-саміт лідерів економіки України та Росії

Китайська Народна Республіка
Гонконг — о.Хайнань
29.11.2011 — 11.12.2011

VI Міжнародний економічний бізнес-саміт лідерів економіки України та Росії проходив у місті Гонконг (КНР) з 29 листопада по 11 грудня, у 2011 році.

Програма заходу:

1. Бізнес-форум. Зустріч ділових кіл трьох країн: України, РФ та Китайської Народної Республіки, демонстрація бізнес-проектів та презентація підприємств України та Росії; відвідування всесвітньої виставки World SME EXPO, організованої Радою Розвитку Торгівлі Гонконгу (HKTDC), за участі експонентів, членів офіційних делегацій, консульського корпусу Гонконгу, представників об’єднань підприємців, преси тощо. Відвідування Hong Kong  Investment Center. Презентація бізнес-можливостей Гонконга.

2. Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки України та Російської Федерації.

Основне завдання форуму — надання додаткового імпульсу розвитку тристоронніх зв'язків та інвестиційної співпраці.

Мета поїздки — обговорення делегатами векторів розвитку українсько-російсько-азійського співробітництва, зустріч з представниками компаній різних сфер діяльності КНР, знайомство з економічними та туристичними можливостями Китаю, обмін досвідом між кращими бізнесменами українсько-російсько-китайських компаній та проведення урочистої церемонії нагородження підприємств-передовиків РФ та України.