Заходи

VII Міжнародний економічний саміт лідерів економіки Росії та України

Хорватська Республіка
м. Дубровнік
23.06-2012 — 30.06.2012

З 23 по 30 червня 2012 року в місті Дубровнік (Хорватії), відбувся VІІ Міжнародний бізнес-саміт лідерів економіки Росії та України.

Тижнева програма саміту була спрямована на зміцнення та розширення бізнес-зв’язків для підприємств обох держав.
Поєднання бізнес-саміту з гармонічною атмосферою Хорватії дало можливість представникам підприємств невимушено та організовано слідувати програмі саміту для досягнення основної мети даного заходу.

Мета саміту: вдосконалення розуміння питань щодо залучення іноземних інвестицій та напрямків міжнародної співпраці підприємств Росії та України з країнами Адріатики; зміцнення векторів українсько-російського співробітництва; обмін досвідом ведення бізнесу серед кращих підприємств двох держав та отримання інформаційного досвіду співпраці від представників підприємств з іноземними інвестиціями.

Програма саміту:

1. Ділова частина. В даній частині саміту розглядалися питання щодо можливостей вдосконалення роботи підприємств:

  • Розвиток та перспективи діяльності підприємства. Диверсифікація бізнесу.
  • Залучення іноземних інвестицій для розвитку підприємства.
  • Створення сприятливих умов для залучення інвестицій.
  • Податкові аспекти інвестиційної діяльності підприємств України та Росії.
  • Стан та перспективи міжнародної співпраці українських та російських підприємств.
  • Співробітництво українсько-російських бізнесменів з підприємцями країн Адріатики. Ринкові відносини.
  • Шляхи подолання економічних проблем у підприємництві.

2. Урочиста та офіційна церемонія нагородження лідерів економіки Росії та України

26 червня відбулася офіційна та урочиста церемонія нагородження представників підприємств-лідерів економіки двох держав. В даній частині саміту в відео-презентаціях були представлені всі присутні передові підприємства обох країн. Відео-презентації, в якості візитних карток, представляли досягнення підприємств в сфері їх діяльності, розповідали про вагомий вклад компаній-лідерів в економічний розвиток країн, презентували заслуги керівників підприємств щодо розвитку та вдосконалення діяльності компаній. Керівники та представники найкращих підприємств в урочистій обстановці, на сцені, були нагороджені заслуженими відзнаками. Церемонія нагородження була завершена вітанням підприємств-переможців від голови рейтинга та феєричним виступом популярної групи шоу-бізнесу.