НОВИНИ

14 жовтня 2017

АТ «Михайлівський райагропостач» присвоєно звання «Підприємство року 2016 та 2017»

26 вересня 2017 року АТ «Михайлівський райагропостач» присвоєно звання «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію Дійсний член Ліги Кращих підприємств України, а Голова Наглядової Ради Галина Вікторівна Шаламова за ефективне та професійне управління підприємством визнана «Керівником року 2016». 
А у 2018 році АТ «Михайлівський райагропостач» отримало міжнародний СЕРТИФІКАТ-ПІДТВЕРДЖЕННЯ «ENTERPRISE OF THE YEAR» - документ, котрий засвідчує і підтверджує бездоганність ділової репутації підприємства.

Компанія SCR Gmbh Germany, посилаючись на вимоги Всесвітньої торгової організації (WTO) до країн-учасників, провела оцінку ділової репутації кращих українських компаній. Претендентів на вручення Сертифікату визначали методом використання офіційних даних міжнародної організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

Приватне Акціонерне Товариство «Михайлівський райагропостач» підтвердило високу репутацію компанії та отримало міжнародний сертифікат-підтвердження, затверджений авторитетними міжнародними партнерами.

За клопотанням Міжнародної рейтингової асоціації «IRA Hong Kong», було прийнято рішення, включити підприємство до «Реєстру ділової репутації», що надає відкритий доступ для співпраці з зарубіжжям.

Даний сертифікат зайняв особливе місце в експозиції нагород підприємства!