НОВИНИ

08 березня 2016

Міжнародний Жіночий День 8 Березня!

Яскраве сонечко, щебетання птахів, ніжні посмішки жінок,  безмежна кількість різнокольорових квітів навкруги та свіже повітря, яке надихає любов та теплі почуття!  

Це весна!  І перше свято теплої пори – це свято 8 березня Міжнародний Жіночий День! Саме в цей день жінки всього світу відчувають щиру турботу та увагу чоловіків! Слова привітання лунають звідусіль: дома, на роботі, на вулицях. Приємні дарунки отримують мільйони жіночих сердець у вигляді подарунків, листівок та світлих слів.

Чоловічий склад Організаційного комітету Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» вітає всіх жінок з цим прекрасним святом весни та жіночності! Бажаємо Вам жіночого щастя та блиску в очах, любові чоловіків та поваги оточуючих вас людей, розуміння та затишку у родинному колі, успіхів в усіх напрямках Вашого життя.

Особливе привітання жінкам-керівникам передових підприємств та жінкам-засновникам бізнесу! Ви гідні пошани та поваги! Сильна стать людства захоплюється Вашими досягненнями! Бажаємо Вам внутрішнього процвітання та підприємницького натхнення, професійного та духовного зростання, надійних партнерів у бізнесі, працьовитого та згуртованого колективу! Злагоди та миру Вам, Вашому підприємству та Вашому дому!

Зі святом весни та жіночих посмішок!