НОВИНИ

15 червня 2018

Парк відпочинку «Верхоли» — «Підприємство року 2017»

Релакс Парк «Верхоли» отримав статус «Підприємство року 2017» за результатами комплексного індексного аналізу показників компанії Standard Chartered Rating GmbH International.

Релакс-парк «Верхоли» створений, як компанія з бездоганною високою репутацією. Статус «Підприємство року 2017» є міжнародним сертифікатом, підтвердженим «Міжнародною рейтинговою асоціацією» (Гонконг).

Парк відпочинку «Верхоли» подібний до Малої Швейцарії на території Полтавської області - заміського готельно-ресторанного комплексу VerholyRelaxPark! Тут продумана кожна деталь, перевершивши ваші очікування від інших!

Швейцарський дизайн в стилі шале став лейтмотивом всього комплексу. За простотоюі стислості ліній, ретельний відбір натуральних матеріалів і ергономічна організація житлового простору котеджів і приміщень приховано трудомісткою роботою дизайнерів і професійних готельєрів.

Комплекс розташований всього в 10 кілометрах від центру Полтави, на 352 кілометрі автодороги Київ - Харків, поверніть до села Верхоли, в селі Соснівка.

Нарешті, ви можете відволіктися від турбот про зовнішній світ і дихати повітрям, насиченим сосновим ароматом, насолоджуватися незайманою природою без шкоди для комфорту від знайомих переваг цивілізації. Ми пропонуємо Вам стильні готельні номери, мінімалістські котеджі та просторі шале, авторську кухню ресторанів F&F, сучасний SPA-комплекс, конференц-зали з найсучаснішим обладнанням та кінний комплекс з породистими конями.