НОВИНИ

15 вересня 2017

Запорізький залізорудний комбінат — «Підприємство року»

Статус-нагорода «Підприємство року» є міжнародним визнанням і фіксує репутаційну історію підприємства. Отриманий підприємством статус підтверджено авторитетною європейською агенцією «Standard Chartered Rating GmbH» (Німеччина), Міжнародною асоціацією «International Rating Association» (Гонконг) і Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" (Україна).

Оцінка ділової репутації підприємства відображає не тільки розрахунокпевних економічних показників і критеріїв, але і враховує принципи його роботи. Принципи ПрАТ «ЗЗРК» - це чітке дотримання всіх домовленостей з клієнтами і партнерами, збереження ділового етикету співпраці, дотримання кращих традицій підприємства, впровадження передового досвіду у виробництво. Недарма девізом фірми є слова: «ЗЗРК - мільйон причин для довіри».

Кожна з вершин корони, зображеної на сертифікаті, символізує ключові характеристики діяльності підприємства: ідеологія, підготовка, дисципліна.

- Присвоєння ПрАТ «ЗЗРК» статусу «Підприємство року» - це висока оцінка як репутації підприємства в цілому, так і роботи кожного фахівця комбінату. Ця нагорода підтверджує стабільність і міжнародне визнання нашого підприємства, сприяючи залученню інвесторів і партнерів. Наш колектив наполегливо йшов до успіху і тепер може пишатися своїми досягненнями, - зазначив голова правління - генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Михайло Короленко.