Заходи

10-ТА РІЧНИЦЯ БІЗНЕС-ТУРИСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ ТРАЙМ ВІДБУЛАСЯ ІЗ УРОЧИСТОЮ ЦЕРЕМОНІЄЮ НАГОРОДЖЕННЯ: ТОВ «ТРЕВЕЛ ЦЕНТР «ТРАЙМ» – «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2016»

2-го листопада 2016 року відбулося свято на честь 10-ої річниці ТОВ «ТРЕВЕЛ ЦЕНТР «ТРАЙМ».

ТРАЙМ - провідна тревел логістична компанія України, що надає повний спектр послуг з організації ділових подорожей, тревел менеджменту та тревел консалтінгу для компаній та корпорацій, діяльність яких нерозривно пов'язана із споживанням туристичних продуктів.

Святковий захід та ювілейний концерт проходив в Готелі «Прем’єр Палац» в урочистій залі «Гранд Холл Софіївський».

Під час офіційного відкриття вечора та виступу Генерального директора ТРАЙМ Піголенко Олександра Андрійовича відбулася Церемонія нагородження від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих»:

ТОВ «Тревел Центр «ТРАЙМ» було присвоєно статус «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію;

Генеральний директор підприємства Олександр Піголенко був відзначений особистою статус-нагородою «Керівник року 2016 в Україні».

Приємна атмосфера вечора, урочиста церемонія нагородження, душевне та історичне відео про 10 років роботи ТРАЙМ, святковий концерт, незчисленна кількість гостей з компаній різних напрямків туристичного бізнесу, , тепла промова керівника та спеціалістів компанії, щирі привітання від гостей та клієнтів, креативний ведучий та діджей сучасного стилю, вишукані страви та святкове вбрання зали – все це залишило незабутні відчуття та враження в пам’яті кожного із присутніх.

Бажаємо ТОВ «Тревел Центр «ТРАЙМ» розвитку та нових досягнень. ТРАЙМ – це яскравий приклад сучасної молодої компанії, яка зарекомендувала себе на ринку, як компанія з бездоганною діловою репутацією. ТРАЙМ всіма своїми складовими демонструє націленість на довгострокове існування та плідну роботу для своїх клієнтів.

Репутація України починається з репутаційного кейсу підприємництва нашої держави!