Заходи

IX Міжнародний саміт лідерів економіки Росії, України та Німеччини

Російська Федерація, м. Санкт-Петербург, 27.06-2013 - 30.06.2013

З 27 по 30 червня 2013 року в місті Санкт-Петербург (Російська Федерація) відбувся ІХ Міжнародний бізнес-саміт лідерів економіки Росії, Німеччини та України. Учасниками саміту стали передові підприємства країн-учасниць, які увійшли в рейтинги лідерів економіки своїх країн за підсумками ранжування Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих».

Саміт проходив за сприяння Асоціації «Совет экономического развития» (м. Санкт-Петербург) і був символічно приурочений до проведення Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Основне завдання саміту - чотириденна програма саміту була спрямована на зміцнення і розширення бізнес-зв'язків для підприємств країн-учасниць.

Мета саміту - презентація підприємств-лідерів та інвестиційних бізнес-проектів. Обговорення питань: перспективні напрямки діяльності створення нових підприємств, вектори розвитку бізнесу, стан і перспективи міжнародного співробітництва підприємств країн-учасниць.

У рамках саміту відбулася Офіційна Церемонія нагородження лідерів економіки трьох країн. Керівникам та представникам підприємств-номінантів в урочистій обстановці, на сцені, були офіційно вручені заслужені нагороди.

Оргкомітет Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» щиро вітає представників кращих підприємств своїх країн з високими досягненнями.

Ми з радістю відзначаємо успіхи підприємств сьогодення і з великою впевненістю дивимося в майбутнє - попереду нові горизонти, досягнення та відкриття!

Саме результативна робота підприємств всіх рівнів створює сучасну історію для майбутніх поколінь.

До зустрічі на Х Міжнародному саміті лідерів економіки!