Заходи

VІІІ Міжнародний саміт лідерів економіки Росії та України

Індія (Гоа), 23.11.2012 — 01.12.2012.

В листопаді-грудні 2012 року в Індії (Гоа) відбувся VІІІ Міжнародний саміт лідерів економіки Росії та України. 

Одна з найпривабливіших та найбільш загадкових країн для відвідування, відпочинку та зав’язання бізнес-відносин - це легендарна Індія Гоа - штат Індії, який славиться красою своєї природи, доброзичливим населенням та гармонічною атмосферою спілкування. Їхати туди, значить відчути дух свободи і легкості, насолодитися прекрасними пляжами, смачною їжею, чудовим шопінгом та новими приємними несподіваними знайомствами.

Оргкомітет рейтингу цього разу змінив звичайний бізнес-напрямок проведення саміту та розбавив тижневу бізнес-програму перебування делегації екскурсійним оглядом красот штату Гоа.

Поєднання ділового спілкування з екзотичними подорожами по Гоа та з урочистим кліматом офіційної церемонії нагородження номінантів створив для членів делегації двох країн комфортну неформальну атмосферу для досягнення основної мети даного заходу. 

Метою саміту було: знайомство представників підприємств-лідерів економіки України та Росії; презентації компаній-номенантів, напрямків їх діяльності, планів на майбутнє та намірів партнерства; розширення бізнес-зв’язків, обмін досвідом ведення бізнесу серед керівників кращих підприємств двох країн; обговорення можливої співпраці підприємств Росії та України.

Програма саміту складалася з трьох частин:

1. Ділова частина.

  • Знайомство делегатів двох країн.
  • Обговорення питань: обмін досвідом ведення бізнесу в різних сферах діяльності; перспективні напрямки діяльності створення нових підприємств, вектори розвитку бізнесу; стан та перспективи міжнародної співпраці українських та російських підприємств.
  • Презентація інвестиційних бізнес-планів.

2. Екзотична частина.

  • Поїздка в Чандор, першу столицю Гоа: відвідування Браганса Хаус, будинку однією з провідних родин Гоа, а також особняка PalacioDoDeao, потопаючого в найкрасивіших садах. Під час поїздки делегати сповна насолодяться екзотичними пейзажами Індії, скуштують страви гоанської кухні, а також відвідають колоритний ринок в Маргао.
  • Подорож на безлюдний острів Гранд.
  • Відвідування та відпочинок на узбережжі Індійського океану.

3. Урочиста та офіційна церемонія нагородження лідерів економіки Росії та України.

В даній частині саміту було представлене кожне передове підприємство обох країн в відео-презентації. Відео-презентації, в якості візитних карток, представляли досягнення підприємств в сфері їх діяльності, розповідали про вагомий вклад компаній-лідерів в економічний розвиток країн, презентували заслуги керівників підприємств щодо розвитку та вдосконалення діяльності компаній. Керівники та представники найкращих підприємств в урочистій обстановці, на сцені, були нагороджені заслуженими відзнаками. Церемонія нагородження закінчилася вітанням підприємств-переможців та феєричним виступом популярної групи шоу-бізнесу.

Завантажити графік перебування (файл Microsoft Word, 47 кБ)

Завантажити акредитаційну картку (файл Microsoft Word, 53 кБ)

Приклади відео-презентацій:

Приклад № 1

Приклад відеоролика УК «Татнефть-Энергосервис», адаптований оргкомітетом рейтингу під формат заходу на основі логотипу компанії та рекламного 5-хвилинного відеоролика, наданого підприємством.

Приклад № 2

Приклад відеоролика, створений власними силами підприємства ТОВ «Аромат» за всіма вимогами оргкомітету рейтингу.

Приклад № 3

Приклад відеоролика ОАО «Салаватнефтехимремстрой», створений оргкомітетом рейтингу на основі матеріалів наданих підприємством: логотип підприємства, 7 фотографій про підприємство, текстова інформація про підприємство (83 слова).