Заходи

Х МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ САМІТ

21 березня 2014 року в місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина) відбудеться 10-й Міжнародний економічний саміт підприємств-лідерів Німеччини, України та Росії. Президія Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» обрала для проведення ювілейного саміту один із значних міських центрів Німеччини.

Франкфурт-на-Майні — центр Європейського центрального банку, Німецької біржі й франкфуртської виставки всесвітнього значення. Завдяки своєму центральному розташуванню з Франкфуртським аеропортом та головним вокзалом місто належить до найважливіших транспортних вузлів Європи.

Ділові центри, гігантські хмарочоси сусідять тут із старовинними затишними вуличками, що створює контрастну атмосферу міста та позитивно сприяє для проведення ділових та неформальних заходів. Це місто банків, столиця багатьох великих міжнародних ярмарків, багатющий культурний і розважальний центр. Найвища будівля Франкфурту – трьохсотметрова Коммерцбанк-Тауер (Commerzbank Tower), а будівля Майнтауер (Maintower) відома всьому світові через свою особливу форму, як «авторучка» та розміщує в собі адміністрацію франкфуртських ярмарків.

Підприємці всієї Європи при проведенні міжнародних конференцій, форумів та ділових зустріч надають перевагу саме конференц-залам міста Франкфурт-на-Майні. Світова тенденція сучасності – це відвідувати ділові заходи в історичних фінансових та банківських центрах.

Запрошуємо лідерів рейтингу «Ліга Кращих» приєднатися до делегатів саміту та відвідати урочистий святковий ювілейний економічний саміт у Німеччині.

У роботі саміту візьмуть участь бізнесмени Німеччини, України та Росії.

Місце проведення: банкетний зал Liberty Ballsaal готелю Hilton Frankfurt Hotel.

ПРОГРАМА САМІТУ ВКЛЮЧАЄ:

I. Протокольна частина

1. Презентація підприємств-учасників у короткометражних відеороликах.
2. Конференція на актуальні теми світової економіки.
3. Фото- і відеозйомка заходу.

II . Урочиста частина

1. Церемонія нагородження представників підприємств-переможців трьох країн.
2. Концертна програма.
3. Банкет.
4. Індивідуальна фотозйомка делегатів саміту.
5. Фото- і відеозйомка заходу.

 БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС НА 10 МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ САМІТІ ЛІДЕРІВ!

За більш детальною інформацією щодо участі в 10 Міжнародному саміті підприємств-лідерів Німеччини, України та Росії звертатися до Головного експерту рейтингу.

Головний експерт рейтингу:
Олександр Петрович Гоцуляк
тел.: +38 (044) 377-52-75
e-mail: opg@businessukraine.net