Благодійність

Крок до мрії Олексій


З чого все розпочалося...

А почалося все із документального сюжету на телеканалі СТБ......

Побачивши якось увечері програму про Іванка Олексія та почувши історію його життя, яка призвела до обмеження фізичних можливостей, Призидент Міжнародного економічного рейтингу, Конарівський Віктор Вікторович, зв'язався з телеканалом і журналістом, котрий зняв цей сюжет. Віктор з'ясував телефон Іванка Олексія і зателефонував йому. Запитав, чим він може допомогти, і запропонував роботу в своїй компанії. Так в офісі "Ліга кращих" з'явився перший віддалений співробітник з обмеженими фізичними можливостями.

Після знайомства з життям Олексія, заглибившись у його проблему з обмеженою фізичною незалежністю й суцільними перешкодами в пересуванні, Оргкомітет рейтингу організував першу благодійну Ініціативу «Зупинись.... і Озирнись....» (« Крок до мрії Олексій») для Олексія Іванка. Метою Ініціативи стала реалізація мрії Олексія: придбання інвалідного електровізка (Мeyra, Німеччина, модель 2.322 Optimus 2, варіант збірки — 15 км/год, дальність 100 км), який забезпечив би йому свободу пересування.

Оргкомітет рейтингу розіслав листи номінантам Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» із закликом про допомогу, і вже через кілька місяців потрібна сума у 80 000 грн. була зібрана. Відгукнулося більше ста підприємств. На рахунок переводили і по 10 грн., і по 100 грн., і по кілька тисяч гривень. Візок купили безпосередньо на заводі-виробнику, з гарантійним обслуговуванням.

Неймовірно, але вже через тиждень після придбання візка ця людина, завдяки бажанню, роботі й більшій свободі пересування, орендувала собі те житло, яке повністю їй підходить. Зараз Олексій живе в нашому суспільстві повноцінно й самостійно, забувши про «одиночну камеру», в якій він провів більше 10 років без можливості звідти виходити.

Олексій Іванко живе в сучасній новобудові з великим ліфтом і пандусом; у будь-який момент може спокійно і самостійно виїхати з дому, з'їздити в магазин, на ринок, в лікарню, в кіно, в парк, у ліс, навіть у Київ.

Віртуальний Благодійний Фонд вдало реалізував поставлену перед собою Ініціативу «Крок до мрії Олексій».

По закінченню проекту «Крок до мрії Олексій» телеканал СТБ зняв репортаж про Олексія Іванка та взяв інтерв'ю в голови Оргкомітету рейтингу «Ліга Кращих» Конарівського Віктора Вікторовича:

Спільними силами ми можемо допомогти й іншим людям знайти своє Життя!

Ініціатива «Крок до мрії Олександр» Віртуального Благодійного Фонду — допомогти Олександру Ускову!