Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
 
 
29.03.2024
КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОЗДІЛЬНАТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»
Комунальне підприємство «Роздільнатеплокомуненерго» за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами Спільнотою "Ліга Кращих" нагороджено почесною Статус-нагородою та Національним сертифікатом "Підприємство року 2023". КП «Роздільнатеплокомуненерго», відповідно до рішення Роздільнянської міської ради, є виконавцем послуг з теплопостачання на території м. Роздільна та Роздільнянського району Одеської області.
Перейти на сайт
 
14.03.2024
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУЦЬКА КАРТОННО-ПАПЕРОВА ФАБРИКА» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»
Спільнота «Ліга Кращих підприємств України» за вагомий внесок в розвиток економіки країни, сумлінну сплату податків, досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію по виду діяльності КВЕД 17.12 «Виробництво паперу та картону» нагородила Товариство з обмеженою відповідальністю «Луцька картонно-паперова фабрика» почесним званням «Підприємство року 2023».
Перейти на сайт
 
07.03.2024
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРАНДМАЙСТЕР» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»
За вагомий внесок в розвиток економіки Країни, сумлінну сплату податків, досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРАНДМАЙСТЕР» нагороджене почесним званням «Підприємство року 2023».
Перейти на сайт
 
07.03.2024
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» КОРОСТИШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА БЕЗДОГАННУ ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ БУЛО НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023"
За вагомий внесок в розвиток економіки країни, сумлінну сплату податків, досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської міської ради відзначено Спільнотою «Ліга Кращих» почесним званням «Підприємство року 2023» по виду діяльності КВЕД 86.21 «Загальна медична практика».
Перейти на сайт
 
10.01.2024
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» ЗА БЕЗДОГАННУ ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»
За результатами комплексного аналізу Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих», Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська електропостачальна компанія» нагороджена почесним званням «Підприємство року 2023».
Перейти на сайт
 
05.01.2024
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ» ЗАВЕРШУЄ 2023 РІК І З ГОРДІСТЮ Й ОТРИМУЄ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»!
За бездоганну ділову репутацію Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» визнано підприємством року в галузі дослідження й експериментальних розробках у сфері інших природничих і технічних наук! КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури м. Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів уже більше 170 років забезпечує чистоту у м. Харкові.
Перейти на сайт
 
02.01.2024
ПРАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ АБРАЗИВНИЙ КОМБІНАТ» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»
ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» за результатами комплексного індексного аналізу Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» визнано «Підприємством року 2023». ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» – єдиний виробник шліфувальних матеріалів в Україні та один з найбільших виробників абразивів у Східній Європі. Компанія була заснована в 1939 році і з тих пір є надійним постачальником високоякісних абразивних виробів для клієнтів у всьому світі.
Перейти на сайт
 
26.12.2023
ГРУПІ КОМПАНІЙ «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»
Група компаній «Аптека Доброго Дня» - це 721 аптека по всій країні, де представлено близько 16 тисяч найменувань продукції та працюють понад 4 тисяч співробітників.
Перейти на сайт
 
23.02.2022
КНП «ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРЯ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
КНП «Центральна міська клінічна лікаря» Сумської міської ради – це багатопрофільний, ліцензований, акредитований на вищу категорію сучасний медичний заклад, що є опорною лікарнею Сумщини та надає весь спектр медичних послуг.
Перейти на сайт
 
21.02.2022
ДП «ОЛЕВСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2021»
Сучасна історія нашого підприємства починається з 2003 року, коли внаслідок реорганізації з’явилось дочірнє підприємство «Олевський лісгосп АПК». Проте, його історія сягає далекого 1976 року, коли лісові угіддя входили до міжрадгоспних лісгоспів. Згодом, з метою організації раціонального ведення лісового господарства, збереження лісового фонду, покращання охорони і відтворення лісів на базі ЖОКАП «Житомироблагроліс» утворилося комунальне дочірнє підприємство «Олевськагроліс».
Перейти на сайт
 
11.02.2022
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «РОМАНІВСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК» ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Дочірнє підприємство «Романівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради засноване Житомирськом обласним комунальним агролісогосподарським підприємством «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області і перебуває в управлінні Житомирської обласної ради.
Перейти на сайт
 
04.02.2022
ТОВ «ПРЕМІУМ ДИЗАЙН ЛТД» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2021»
Компанія «Преміум Дизайн» займається виробництвом та встановленням натяжних стель понад 13 років. За цей час сформувався професійний колектив однодумців, який здатний у найкоротші терміни виконати найскладніші завдання.
Перейти на сайт
 
12.01.2022
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №1» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Дрогобицька міська лікарня №1 Дрогобицької міської ради являється лікарнею інтенсивного лікування ІІ рівня. Лікарня обслуговує територію з населенням близько 300 тисяч мешканців, зокрема, мешканців міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, смт. Східниці з прилеглими селами, Дрогобицького району та інших. Заклад охорони здоров’я надає спеціалізовану медичну допомогу за наступними профілями: екстрена невідкладна медична допомога у цілодобовому режимі, кардіологічна в тому числі інтервенційна кардіологія, невідкладна хірургічна (доросла і дитяча), травматологічна (доросла і дитяча), нейрохірургічна, офтальмологічна, пульмонологічна, отоларингологічна, відновне лікування та інші.
Перейти на сайт
 
30.12.2021
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» – «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради» — це сучасна медична установа, де проводяться високоспеціалізовані хірургічні операції на внутрішніх органах та мікрохірургічні операції на органах зору, впроваджено всі види сучасних ендоскопічних досліджень.
Перейти на сайт
 
29.12.2021
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОЛОС-2» ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
ТОВ АП «Колос-2» було зареєстроване в 2003 році і спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; на виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості (борошно вищого і першого ґатунку, висівки) ;на оптовій торгівлі зерном; прийомом та , зберіганням, очисткою, осушкою, відправкою зерна автомобільним транспортом та ЖД транспортом. Доставкою борошна власним автотранспортом тоннажністю від 10-30 тонн (автомобілі МАЗ, МАН).
Перейти на сайт
 
27.12.2021
КОМПАНІЇ «L–STREAM LTD (LSM)» – ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Компанія “L-Stream Ltd“— морське агенство нового покоління, що динамічно розвивається. Засновано у 2009 році. Головна наша мета — надати якісні послуги нашим партнерам — судноплавним компаніям — і просувати українських моряків на міжнародний ринок праці. L-Stream Ltd співпрацює з провідними судновласницькими компаніями з Німеччини, Данiï, Норвегії, Голландії, Японії та Сінгапуру. Директор компанії - Капiтан далекого плавання - Монюк Леонiд Iванович.
Перейти на сайт
 
09.12.2021
MOYO — «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»!
MOYO завершує 2021 рік з гордістю й отримує дві почесні нагороди. За бездоганну ділову репутацію наша компанія визнана підприємством року в галузі техніки та електроніки! Лідерів ринку щороку визначає спільнота «Ліга Кращих», яка проводить аналітику підприємств України вже 9 років. Бренд MOYO показав найкращі результати серед мереж магазинів техніки та електроніки за рейтингами попередніх років, податковою й судовою історією та за відгуками інших контрагентів.
Перейти на сайт
 
07.12.2021
NUGA BEST – ТРИРАЗОВИЙ ВОЛОДАР НАГОРОДИ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»
Компанія Nuga Best третій раз поспіль, за підсумками 2019, 2020 та 2021 років, отримує престижну нагороду «Підприємство року» та Національний сертифікат-підтвердження. Це означає, що всупереч складній економічній ситуації компанія Nuga Best демонструє стабільність та позитивну динаміку розвитку.
Перейти на сайт
 
04.10.2021
ДЕРЖАВНОМУ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР» ЗА БЕЗДОГАННУ ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021».
За результатами комплексного аналізу компанії Standard Chartered Rating GmbH International та Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих", Державному науково-виробничому підприємству «Об’єднання Комунар» за бездоганну ділову репутацію присвоєно почесне звання «Підприємство року 2021».ДНВП «Об'єднання Комунар» - це підприємство з багаторічною історією, що стабільно розвивається, забезпечує ринок України високої якості продукцією та користується заслуженою довірою серед клієнтів та партнерів. Державне науково-виробниче підприємство «Об'єднання Комунар» засновано 29 грудня 1927 року. Організатором виступив відомий громадський діяч та педагог А.С. Макаренко. Першою продукцією колонії були дерев’яні меблі, спортивний одяг. Перед війною на заводі освоїли та розпочали серійно виготовляти фотоапарати «ФЕД», електричні дрилі, снайперську оптику. Під час війни, в евакуації, налагодили випуск продукції для фронту - паливні насоси для авіаційних двигунів, далекоміри.
Перейти на сайт
 
17.09.2021
ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ» за бездоганну ділову репутацію та вагомий внесок в розвиток економіки країни присвоєно почесне звання «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021» і нагороджено Статус-нагородою, сертифікатом "Підприємство року 2021" та Міжнародним сертифікатом «The Enterprise of the Year-2021».
Перейти на сайт
 
03.09.2021
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГОЛЬФСТРІМ» ОТРИМАЛО НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
В 2004 році в Україні з'явилося Приватне виробничо-торгівельне підприємство «Гольфстрім» та відповідна торгівельна марка «Гольфстрім». За 17 років ми перетворилися з невеликого сімейного бізнесу в успішне підприємство, в якому дружний колектив однодумців втілює головну мету: забезпечити ринок України свіжими та натуральними асортиментом з риби та морепродуктів високої якості.
Перейти на сайт
 
02.08.2021
Адвокатське об'єднання «Адвокатське бюро «ЮРГАЗЕНЕРГО» ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
За бездоганну ділову репутацію Адвокатське об'єднання «Адвокатське бюро «ЮРГАЗЕНЕРГО» нагороджено почесним званням «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021».Адвокатського об'єднання “АБ “Юргазенерго” пзасноване у 2009 році у м.Харкові та на сьогодні має партнерів майже у кожному місці України. Співробітниками та партнерами Адвокатського об'єднання є юристи, які мають досвід роботи слідчими або прокурорами, працювали в судових установах, податкових службах, є відмінниками престижних ВУЗів у сфері юриспруденції.
Перейти на сайт
 
20.07.2021
ГК «ДОБРОГРАД» – «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Компанія «Доброград» вже 10 років розбудовує передмістя Києва та зводить сучасні комплекси для комфортного життя. На рахунку компанії наступні успішно реалізовані проєкти: ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Піонерський квартал 2», ЖК «Чорновола», ЖК «Українка», ЖК «Сакура», таунхауси «Best House».
Перейти на сайт
 
08.07.2021
ХАРКІВСЬКА ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНА ФАБРИКА «АРОМАТ» ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
Свою історію ТОВ "Аромат" розпочинає з грудня 1998 року, коли Блохіна Валентина Дмитрівна розпочала випуск 10 найменувань крему.З того часу компанія стрімко росла і розширювала свій асортимент відповідно до зростаючих запитів споживачів і нових технологій. На сьогоднішній день компанія «Аромат» – один з провідних виробників косметики та парфумерії в Україні і входить в ТОП-5 лідируючих національних виробників.
Перейти на сайт
 
07.07.2021
ПП «ТОРОС-ГРУП» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Торос-Груп – провідний виробник ортопедичних виробів в Україні, продукція якого насьогодні представлена по всій Україні, а також у країнах СНД, Європи, Азії та США. Компанія існує на ринку з 2000р. і вже отримала ряд перемог:2009р. – «Лідер галузі 2009»2010р. – «Лідер економіки України»2016р. – «Вибір України-2016»2018р. – «Лідер галузі 2018»2019р. – «Лідер галузі 2019» та «Підприємство року 2019»
Перейти на сайт
 
07.07.2021
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЯТУВАЛЬНО-ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРРЯТВОД» ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Водолази підприємства мають понад 5 тис. годин підводного стажу, кваліфікацію водолазів І класу І-ІІ групи спеціалізації водолазних робіт, працюють використовуючи сучасне водолазне спорядження, техніку та плавзасоби. Лікар підприємства доктор медичних наук. ідприємство робить «під ключ» водолазне обстеження місць масового відпочинку населення на воді та здатне виконувати водолазні роботи будь якої складності.
Перейти на сайт
 
24.06.2021
ООО «ЛЕГИОНТРАНС» ПРИЗНАНО «ПРЕДПРИЯТИЕМ ГОДА 2021»
LEGIONTRANS - международная транспортно-экспедиционная компания по перевозке грузов . Мы оказываем полный спектр услуг по организации перевозок "под ключ". Мы работаем во всех странах СНГ, Юго-Восточной Азии, Ближнего Востока, Европы. Благодаря профессионализму и большому опыту наших сотрудников компания предлагает конкурентные цены и гарантирует доставку грузов в срок.
Перейти на сайт
 
24.06.2021
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОРФАД» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»
Фабрика KORFAD - українське підприємство, яке займається виробництвом збірних, щитових міжкімнатних дверей, використовуючи захисно-декоративне покриття Sincrolam (Італія), ПВХ (Німеччина), PET та поліпропілен (Японія). Ми виготовляємо двері з використанням новітнього європейського обладнання, передових технологій, високоякісних оздоблювальних матеріалів, що обумовлює бездоганну якість і при цьому доступну ціну виробленої продукції. Всі етапи створення продукції вивірені, доведені до автоматизму і проходять суворий багаторівневий контроль. У модельному ряді Фабрики представлені більш ніж 4300 варіацій дверей, близько 80 приголомшливих декорів для будь-яких інтер'єрів і приміщень, в різних цінових категоріях, починаючи з економ-сегмента і закінчуючи преміум-сегментом. На сьогодні компанія має чотири власні торгові марки: «KORFAD», «LEADOR», «DARUMI», «STILDOORS».
Перейти на сайт
 
24.06.2021
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ПЛАЗЕР» ОТРИМАВ НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ПЛАЗЕР» є членом Корпорації «УКРСПЕЦТЕХНОЛОГІЇ», яка об'єднує ряд науково-виробничих підприємств по розробці інноваційних технологій в області обробки і створення нових матеріалів, ресурсозбереження, енергозбереження та отримання нових видів енергії, екології, виробництва та просування на ринок обладнання для реалізації даних технологій, створення на їх основі високотехнологічних...
Перейти на сайт
 
14.06.2021
ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»
ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» створене у 2003 році. На сьогодні у компанії 12 успішно реалізованих обєктів і чітке бачення своєї місії: ми будуємо майбутнє, в якому самі хочемо жити. Надійність, чесність та компетентність – цінності, що лежать в основі діяльності компанії. Ці принципи ми втілили у кожній цеглині об’єктів, побудованих у різних сегментах: від житла економ-класу до класу Преміум. В цьому полягає особливість megainvestbud – ми розуміємо потреби людей і робимо все, щоб їх задовольнити.
Перейти на сайт
 
12.04.2021
ПРОФСПІЛКОВОМУ САНАТОРІЮ «ХМІЛЬНИК» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
Профспілковий санаторій «Хмільник» за 60 років бездоганної ділової репутації на ринку санаторно-курортних послуг та вагомий внесок у розвиток української економіки та системи охорони здоров’янагороджено Міжнародною відзнакою «The Enterprise of the Year-2020» та званням «Підприємство року 2020». На сьогоднішній день санаторій "Хмільник" – це найпотужніший санаторний заклад курорту Хмільник, який оснащений високотехнологічною медичною апаратурою, має унікальні за своїм складом радонові мінеральні води, великі поклади цілющої торф'яної грязі, сприятливий клімат, чисте високоіонізоване повітря, близькість річки й великих лісових масивів.
Перейти на сайт
 
16.03.2021
БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МАТЛА» - «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
За результатами комплексного аналізу компанії Standard Chartered Rating GmbH International та Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих", Будівельна компанія «Матла» за бездоганну ділову репутацію отримала статус «Підприємство року 2020». ПП «Матла» - це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі. Уже багато років ПП «Матла» користується заслуженою довірою і високою репутацією серед клієнтів та партнерів. Мета компанії – постійне збільшення обсягів будівництва якісного житла, що відповідає сучасним будівельним нормам і потребам потенційних покупців, зберігаючи при цьому доступну вартість квартир. Завдяки високому професіоналізму, максимальній цілеспрямованості та відповідальності керівника Матли Андрія Миколайовича, будівельна компанія «Матла» за період 15-річної діяльності у будівельній галузі, успішно реалізувала понад 15 проектів. Присвоєння ПП «Матла» статусу «Підприємство року» - це висока оцінка як репутації підприємства в цілому, так і роботи кожного фахівця комбінату. Ця нагорода підтверджує стабільність і міжнародне визнання підприємства, сприяючи залученню інвесторів і партнерів. Колектив будівельної компанії наполегливо йшов до успіху і тепер може пишатися своїми досягненнями!
Перейти на сайт
 
19.02.2021
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №5» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»
КНП «Клінічна лікарня №5» СМР заснована у 1954 році, на базі медсанчастини Сумського Суперфосфатного заводу. Згодом заклад розвивався, поетапно будувалися і вводилися в експлуатацію нові корпуси: у 1965 році – на 230 ліжок, у 1986 році – хірургічний корпус на 350 ліжок, у 1987 році відкрилася поліклініка на 850 відвідувань в одну зміну. Упродовж 67-ти років «Клінічна лікарні №5» пережила ряд змін, які диктувалися вимогами часу. У вересні 2019 року у рамках реформи медичної галузі заклад успішно пройшов процедуру автомітизації, отримавши новий статус – некомерційного підприємства. Колектив медиків швидко опановував роботу в нових умовах, продовжуючи свої кращі традиції та напрацювання. Так, лікарня й після реформування утримує лідируючі позиції в наданні багатопрофільної медичної допомоги хірургічного направлення. Окрім поліклініки, у лікарні працюють ряд стаціонарних відділень: терапевтичне, троє хірургічних, «Хірургія одного дня», отоларингологічне, гінекологічне, мікрохірургії ока, анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, кардіологічне, неврологічне, приймальне, променевої діагностики, фізіотерапевтичне та міський центр госпітальної нефрології та діалізу, клініко діагностична лабораторія.
Перейти на сайт
 
01.02.2021
КРЕДИТНА СПІЛКА «НАРЦИС» ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
Кредитна спілка «Нарцис» надає фінансові послуги жителям Закарпатської області. У цьому році компанія відзначатиме 20 років діяльності. Умови кредитування вигідні, депозитні програми надійні. За роки діяльності органіхація пережила не одну фінансову кризу і жодного разу не порушили умови договору вкладу. Кредити надавали і справно працювали навіть взимку 2008-2009, коли кілька національних банків прокинули людей з депозитами.
Перейти на сайт
 
23.12.2020
ТОВ «ФК МИКОЛАЇВ ІНІСС» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»
ТОВ «ФК МИКОЛАЇВ ІНІСС» - це дружній колектив професіоналів, здатних виконати швидко і якісно висотні роботи будь-якої складності в абсолютно складних умовах, в чому можна переконатись, ознайомившись з переліком виконуваних нами робіт. Компанія вибрала своїм основним напрямком - висотні фарбувальні роботи, які є частиною промислового альпінізму. На момент перереєстрації підприємства кількість співробітників становило всього 5 осіб. Усі наступні роки ТОВ «ФК МИКОЛАЇВ ІНІСС» успішно працювали над виконанням поставлених перед собою завдань - вдосконалювали технологічний процес, динамічно розвивали виробничу базу, постійно підвищували професійний рівень своїх співробітників. На сьогоднішній день колектив налічує близько 40 осіб.Майже за 15 років роботи ми накопичили великий досвід в області висотних робіт, як для приватних осіб, так і для організацій і державних установ на території всієї України.
Перейти на сайт
 
14.12.2020
ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНО-ДОРОЖНЄ БУДІВНИЦТВО» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»
ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» є одним з великих підприємств у будівельному комплексі України, що здійснює спорудження об'єктів енергетичного комплексу та транспортної інфраструктури по всій території країни. Засновано у 2005 році. Починало свою діяльність з будівництва Ташлицької ГАЕС, включаючи реконструкцію автомобільної дороги, частини траси Р-06 довжино 7,5 км. З 2006 року почалась робота на найбільшому будівництві в Україні Дністровській ГАЕС. Виконані роботи з будівництва гідротехничних споруд, що стримують 35 млн. кубічних метрів води. Також було реконструйовано біля 40 км автомобільної дороги Т-02-11 та 5,5 км дороги Р-63 на території Вінницької та Чернівецької областей.
Перейти на сайт
 
27.11.2020
ТОВ «ДЖЕНТЕРМ УКРАЇНА» - «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020». ВІРНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ ПРИНОСИТЬ РЕЗУЛЬТАТ!
ТОВ «Джентерм Україна» (правонаступник ТОВ «ВЕТ Аутомотив Україне»), є підприємством з 100% іноземною інвестицією, яке створене у м. Виноградів у грудні 2004 року, за період діяльності стало одним з найбільших роботодавців та платників податків в Закарпатській області, а також основним бюджетоутворюючим підприємством Виноградівського району.Підприємством постійно здійснюється оновлення виробництва, нарощуються виробничі потужності, побудовані нові цехи, які успішно функціонують й на яких, на даний час, офіційно працевлаштовано 1968 працівників, для яких створено сучасні, комфортні та безпечні робочі місця, безкоштовне транспортування, мотиваційні програми. Підприємство сертифіковано по стандартам: ISO/TS 16949:2009, ISO-14001, BS OHSAS 18001:2007, про що свідчать отримані сертифікати та проведення періодичних аудитів на підтвердження відповідності вимогам світових стандартів.
Перейти на сайт
 
24.11.2020
Компанія зі світовим іменем «Сингента» (Syngenta) — визнана «Підприємством року 2020» в Україні.
«Сингента» (Syngenta)— лідер агробізнесу світового масштабу у сфері виробництва високоякісних засобів захисту рослин та насіння.«Сингента» у її сучасному вигляді — молода компанія, яку засновано на давній виробничій традиції, що налічує понад 250 років. Нині ми об'єднуємо понад 28 000 фахівців у 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини.«Сингента» представлена в усіх регіонах України. В Україні кількість фахівців налічує вже більше 500, серед яких значну частину становлять кандидати сільськогосподарських наук. Нас вирізняє високоякісна продукція, інтеграція технологій та масштабні інновації. Syngenta розвиває, впроваджує та використовує новітні цифрові технології. У всіх ключових регіонах створені відповідні хаби та цифрові підрозділи, адже частиною нашої глобальної стратегії є саме діджиталізація. Ми пропонуємо комплексні рішення для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії.
Перейти на сайт
 
20.11.2020
ТОВ «ГЛОБИНСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»
ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за результатами комплексного індексного аналізу визнано «Підприємством року 2020».«Глобино» — один із провідних виробників ковбасних та м’ясних продуктів на ринку України. Історія компанії починається з 1998 року. За цей період підприємство зарекомендували себе як один із найкращих виробників м’ясної продукції в Україні.Місія компанії: забезпечення споживача якісною, безпечною продукцією під брендом Глобино, виробництво якої базується на кращих традиціях і досвіді минулого з використанням передових технологій та інновацій.
Перейти на сайт
 
13.11.2020
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЯКІСНИХ ПОСЛУГ
Європейський Стоматологічний Центр - це стоматологічна клініка в Києві, команда якої складається виключно з висококваліфікованих фахівців, основним завданням яких є швидке і безболісне рішення зубних проблем будь-якої складності. Багаторічний досвід роботи і використання новітнього високотехнологічного обладнання виступають гарантом досягнення, по істині, голлівудської посмішки, навіть в тих випадках, коли у пацієнта повністю відсутні зуби.У своїй практиці фахівці «ЕСЦ» застосовують не тільки комплексний, а й індивідуальний підхід в лікуванні найрізноманітніших зубних захворювань. Завдяки застосуванню інноваційних методик досягаються відмінні кінцеві результати, а так само проводиться швидка адаптація зубів після хірургічних втручань.Високий сервіс в обслуговуванні і професіоналізм стоматологів «ЕСЦ» щорічно підтверджується спеціальними курсами підвищення профільної кваліфікації, які проходять всі лікарі клініки. Обмін цінним досвідом відбувається в таких країнах, як Іспанія, Швейцарія та Німеччина. Крім того, фахівці «ЕСЦ» активно проводять найскладніші операції з імплантатами, які мають всю необхідну ліцензійну документацію. Обмін цінним досвідом відбувається в таких країнах, як Іспанія, Швейцарія та Німеччина. Крім того, фахівці «ЕСЦ» активно проводять найскладніші операції з імплантатами, які мають всю необхідну ліцензійну документацію.
Перейти на сайт
 
19.10.2020
Група компаній «Н-Інвєст» - «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019»
• «Н-Інвєст» - це найбільший забудовник міста Миколаєва. Але головне, що ви повинні знати, «Н-Інвєст» - це нерухомість із надійних рук.• Ми не боїмося труднощів. Ми беремо до роботи ті об’єкти, які інші обходять стороною. Ми прагнемо зробити наше місто кращим і розпочали з того, що вибрали для себе не легкий, але такий потрібний нашому місту напрям – ми відновлюємо будівництво жк, які покинули інші забудовники багато років тому (нажаль у нашому місті такі є). Як приклад, три недобудови: ЖК Олімп – збудований та вже введений в експлуатацію; ЖК Центральний – 80% робіт вже виконано; ЖК Central House – ми відновлюємо будівництво якому більше 12 років. • 6 об’єктів будівництва на даний час. Ми пропонуємо найбільший вибір нерухомості комфорт та бізнес класу на ринку нерухомості Миколаєва• Ми єдині в місті пропонуємо розстрочку БЕЗ ПЕРШОГО ВНЕСКУ
Перейти на сайт
 
17.08.2020
ГК «ДОБРОГРАД» – «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019»
Група компаній «Доброград», девелоперська компанія, яка займається зведенням сучасних житлових комплексів у передмісті Києва з 2011 року, увійшла до Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" та отримала нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019». Серед успішно реалізованих проєктів компанії: ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Сакура», ЖК «Українка», ЖК «Чорновола», заміські таунхауcи «BestHouse» та інші.«Завдяки використанню сертифікованих матеріалів, новітніх технологій будівництва та, головне, виконанню усіх обіцяних нами зобов'язань – нам довіряють та обирають саме нашу компанію. Роками ми заробляли репутацію надійного забудовника і тепер вона працює на нас. Саме тому більшість інвесторів повертається до нас знов і знов, вкладаючи кошти у нові проєкти, а значну кількість квартир купують ще на етапі зведення фундаменту. Наша репутація, як і довірчі відносини з нашими інвесторами – для нас все, тому ми продовжуємо розвиватись, щоб займати гідне місце серед девелоперів нашої країни.» - Свередюк Григорій Михайлович, керівник відділу продажу. Для Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" велика честь нагородити таку успішну компанію. Бажаємо ГК «Доброград» тримати обраний курс розвитку. Адже це велика відповідальність - бути кращим!
Перейти на сайт
 
25.03.2019
ПАРК ВІДПОЧИНКУ "ВЕРХОЛИ"
Парк відпочинку "Верхоли" подібний до Малої Швейцарії на території Полтавської області - заміського готельно-ресторанного комплексу VerholyRelaxPark! Швейцарський дизайн в стилі шале став лейтмотивом всього комплексу. За простотоюі стислості ліній, ретельний відбір натуральних матеріалів і ергономічна організація житлового простору котеджів і приміщень приховано трудомісткою роботою дизайнерів і професійних готельєрів.
Перейти на сайт
 
24.03.2019
ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЦЕРКІВВОДА"
Секрет успіху кожної компанії – це злагоджена робота співробітників та керівництва. "БІЛОЦЕРКІВВОДА" увійшло до складу членів кращих підприємств України під єдиним брендом "Підприємство року", що офіційно підтверджено міжнародною асоціацією "International Rating Association" (Гонконг), європейською авторитетною агенцією "Standard Chartered Rating GmbH" (Німеччина) та національною аналітичною компанією "Summit International Awards" (Україна).
Перейти на сайт
 
24.03.2019
ТОВ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО "ДОСВІД"
ТОВ "Охоронно-детективне агентство "Досвід" нагороджено Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" За бездоганну ділову репутацію та досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України.
Перейти на сайт
 
21.03.2019
ТОВ ГРУПА ОХОРОНИ БІЗНЕСУ "МЕРКАТУС"
Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України, нагороджено Товариство з обмеженою відповідальністю "Група охорони бізнесу "Меркатус".
Перейти на сайт
 
20.03.2019
ГРУПА КОМПАНІЙ «ХАТІСА»
Кожне підприємство із сім’ї "Хатіса" було відзначене від Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" почесною нагородою "The Enterprise of the Year 2018" за бездоганну ділову репутацію, досягнення переваг над конкурентами та здобуття лідируючих позицій серед підприємств в Україні. Керівник групи компаній – Ковальська Юлія Віталіївна, як талановитий керівник за досягнення високих цілей, реалізацію успішної стратегії, втілення сміливих ідей та натхнення команди нагороджено Почесною міжнародною відзнакою – Сертифікатом "Керівник року України 2018".
Перейти на сайт
 
10.01.2019
ООО «ФАКТОРИНГ ФИНАНС» ПОБЕДИЛО В НОМИНАЦИИ «ПРЕДПРИЯТИЕ ГОДА 2018»
По данным Международного экономического рейтинга «Ліга Кращих» ООО «Факторинг Финанс» победило в номинации «Предприятие года 2018», а директор ООО «Факторинг Финанас» Гусев Дмитрий Сергеевич победитель в номинации «Руководитель года 2018».
Перейти на сайт
 
01.08.2018
ПРАТ «ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» — ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010-2018
Акціонерне товариство "Обласна стоматологічна поліклініка" — провідний стоматологічний заклад області, який з 1960 року надає якісну висококваліфіковану спеціалізовану стоматологічну допомогу населенню Вінницької області. У 2010-2018 рр. за даними Державного комітету статистики України поліклініка входить до «Ліги Кращих», отримавши статус «Підприємство року».
Перейти на сайт
 
11.04.2016
ДП НДІБК «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2015»
Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих" за даними статистичної звітності за 2015 рік визнав одним з кращих ДП НДІБК, та надав Статус-нагороду "Підприємство року 2015".
Перейти на сайт
 
КРЕДИТНА СПІЛКА «НАРЦИС» ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»
Кредитна спілка «Нарцис» надає фінансові послуги жителям Закарпатської області. У цьому році компанія відзначатиме 20 років діяльності. Умови кредитування вигідні, депозитні програми надійні. За роки діяльності органіхація пережила не одну фінансову кризу і жодного разу не порушили умови договору вкладу. Кредити надавали і справно працювали навіть взимку 2008-2009, коли кілька національних банків прокинули людей з депозитами.
Перейти на сайт
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter