ЗМI ПРО НАС

24 жовтня 2016

Системи модернізації складів. Наша компанія – “Підприємство року”

Рік 2015 був знаковим для нашої компанії – приємно коли визнання є і серед клієнтів і серед компаній-лідерів України. Наша компанія взяла участь у ранжуванні Міжнародного економічного рейтингу “Ліга кращих”, де брали участь більше 3540000 компаній і організацій. За результатами рейтингу ТОВ “СМС” було нагороджене номінацією “Підприємство року”. Генеральний директор нашої компанії Дмитрієв Віталій отримав почесну нагороду “Керівник року”. Ці заслуги є результатом складеної командної роботи і підвищеної уваги до ринку та потреб клієнтів, а також дають наснагу не зупинятись на досягненому, підтримують наш потенціал і постійний рух до намічених цілей.
Офіційний сайт СМС

Читати повністю
23 жовтня 2016

Компания «ОМОКС» — первая строительная компания, отмеченная международной наградой!

Девелоперская компания «ОМОКС» - надежный застройщик с безупречной репутацией, который в 2016 году отмечает 20-ти летний юбилей своей деятельности.На счету «ОМОКСА» такие масштабные проекты как: – проект «Коммуникации». Прокладка инженерных сетей из Киева в Киевскую область, способных обеспечить город с населением в 150 000 человек;– проект «Жилой комплекс «Чайка». Новый город независимой Украины с населением 25 000 человек, в котором уже построено 29 многоквартирных домов, создана все необходимая социально-бытовая инфраструктура и проживает более 12 000 жителей;– проект «Жилой комплекс «Сонцтаун». Жилой комплекс с четырехэтажными домами европейского формата, площадью более 90 000 кв.м
Сайт Житлового комплексу СОНЦТАУН

Читати повністю
26 вересня 2016

АТ «Михайлівський райагропостач» присвоєно звання «Підприємство року 2016»

26 вересня АТ «Михайлівський райагропостач» присвоєно звання «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію Дійсний член Ліги Кращих підприємств України, а Голова Наглядової Ради Галина Вікторівна Шаламова за ефективне та професійне управління підприємством визнана «Керівником року 2016».       
Офіційний сайт Михайлівський райагропостач

Читати повністю
05 вересня 2016

ДП «ІНГАЗ» в проекті «Підприємство року 2016»

Высокие результаты работы ДП «Ингаз» видны не только нашим заказчикам, но и рейтинговым агентствам Украины, от которых трудно что-то утаить. На основании показателей, предоставленных Государственной службой статистики Украины, в рамках проекта «Лига Лучших предприятий Украины» были отмечены лучшие производители товаров и услуг по каждой отрасли.
Офіційний сайт ДП ІНГАЗ

Читати повністю
26 червня 2016

Клініка Святої Катерини — Підприємство року 2015!

По итогам Международного экономического рейтинга "Лига Лучших" Клиника Святой Екатерины удостоена награды "Предприятие года 2015" В ранжировании Международного экономического рейтинга «Лига Лучших» принимают участие более 3540000 компаний и организаций всего мира.
Офіційний сайт Клініки Святої Катерини

Читати повністю
11 квітня 2016

ДП НДІБК «Підприємство року 2015»

Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих" за даними статистичної звітності за 2015 рік визнав одним з кращих ДП НДІБК, та надав Статус-нагороду "Підприємство року 2015".
Офіційний сайт ДП НДІБК

Читати повністю
24 лютого 2016

ТОВ НВП-Рудпромавтоматика. Відзнака «Підприємство року 2015»

Вже кілька років ТОВ "НВП-Рудпромавтоматика" бере участь у даному рейтингу та кожного року посідає передові позиції.Звання "Підприємство року" фіксує видатні досягнення в діяльності підприємств, веде щорічне врахування успішних подій компаній та фіксує їх репутацію.ТОВ НВП-Рудпромавтоматика представлена до міжнародної та престижної номінації «Підприємство року 2015» («The Enterprise of the Year-2015»)- це висока в Україні премія серед бізнесменів.
Сайт НВП-Рудпромавтоматика

Читати повністю
10 січня 2016

ВІНДЕКС – підприємство 2015 року

Згідно з міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих», юридична фірма ВІНДЕКС увійшла до ТОП найкращих та удостоєна статус-нагороди «Підприємство року 2015».На основі зборів «Комітету економічного розвитку» (перша в Україні неурядова організація, створена безпосередньо керівниками підприємств України, головною метою якої є всебічний розвиток бізнесу відповідно до європейських стандартів менеджменту) була відібрана певна кількість компаній, які мають право офіційно закріпити статус «Підприємство року» на підставі протоколу № КЕР №18 від 18.08.2015 р.
Інтернет портал "Віндекс"

Читати повністю
27 грудня 2015

L’KAFA Group — Підприємство року 2015! Усама Кафа: антикризова людина в кризові часи

Сміливі і талановиті люди, котрі не бояться розвиватися і запускати нові напрямки свого бізнесу навіть у, здавалося б, несприятливі часи, безумовно, заслуговують на повагу. Один із таких героїв – відомий український ресторатор Усама Кафа, котрий заснував L’KAFA Group.
Інтернет Портал OUTLOOK

Читати повністю
10 грудня 2015

Нове життя — Підприємство року 2015

Ми розвиваємося і зростаємо для того, щоб якомога швидше реалізувати нашу місію: "Поліпшення здоров'я і добробуту українців".В 2015 році за сумлінну працю та високу якість продукту ми отримали нагороду "Зірка Якості", "Підприємство року".Детально: підприємство року, лідер галузі, статуетку, орден, дипломи та номінації в яких вони були отримані можна побачити в цьому альбомі.
Інтернет портал New Life

Читати повністю