ЗМI ПРО НАС

21 червня 2013

Міський Палац культури — «Підприємство року-2012»

Комунальне підприємство «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради за високий професіоналізм і вагомі досягнення у своїй галузі господарювання та значний внесок в економічно-соціальний розвиток держави Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» визнано лідером економіки України з присвоєнням статусу-звання «Підприємство року-2012» та наданням відповідного сертифіката.
Газета «Чернігівські Відомості»

Читати повністю
17 червня 2013

«Лига лучших» отметила «Нико-Тонус»

Никопольский частный медицинский центр «Нико-Тонус» отмечен Международным экономическим рейтингом «Лига лучших» как одно из передовых предприятий 2012 года. Медицинский центр занял в рейтинге 25-е место среди 900 предприятий Днепропетровской области с профилирующим видом деятельности «Медицинская практика».
Газета города Никополь

Читати повністю
17 травня 2013

Автоакадемия Водительского Мастерства

Общество с ограниченной ответственностью «Автоакадемия-АВМ» было отмечено Международным экономическим рейтингом «Лига лучших», как одно из передовых предприятий 2012 года, которое заняло «1» место по профильному виду деятельности «Школы подготовки водителей транспортных средств (КВЕД 80.41.0). В связи с этим, предприятию присвоено статус-звание «Предприятие года 2012» с вручением соответствующего сертификата.
Сайт «Автоакадемия Водительского Мастерства»

Читати повністю
09 квітня 2013

ЖеК «Зараз» увійшов у ТОП-5 Кращих підприємств 2012 року

Товариство з обмеженою відповідальністю «Зараз» було відзначено Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих», як одне з передових підприємств 2012 року, яке увійшло в ТОП-5 в рейтингу за профілюючим видом діяльності (КВЕД 70.32.0) «Управління нерухомим майном».
Сайт житлового комплексу «Чайка» (м. Київ)

Читати повністю
22 березня 2013

Кіровоградський насіннєвий завод

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кіровоградський насінневий завод» було визнано лідером у галузі своєї діяльності Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих», посівши «10» місце в галузі своєї діяльності за профілюючим КВЕД 01.41.0 «Надання послуг у рослинництві; облаштування ландшафту». Підприємство отримало статус-нагороду «Підприємство року 2012» з відповідним сертифікатом.
Агропортал AGROPRO.BIZ

Читати повністю
20 березня 2013

Івано-Франківщина: вітаємо! Городенківське «Теплоенерго» — «Підприємство року 2012»

Городенківське підприємство «Теплоенерго» за вагомі досягнення у господарюванні визнано міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» «Підприємством року 2012» (14-е місце серед вітчизняних галузевих підприємств). Директор цього підприємства отримав орден «Лідер економіки» та відзнаку «Керівник року України».
Інформаційний портал УкрЗахідІнформ

Читати повністю
19 березня 2013

Городенківське «Теплоенерго» — «Підприємство року 2012»

Городенківське підприємство «Теплоенерго» за вагомі досягнення у господарюванні визнано міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» «Підприємством року 2012» (14-е місце серед вітчизняних галузевих підприємств). Директор цього підприємства отримав орден «Лідер економіки» та відзнаку «Керівник року України».
Новинний портал БРІЗ (Івано-Франківськ)

Читати повністю
14 березня 2013

ТзОВ «Танфоран»

ТзОВ «Танфоран» працює на ринку 6 років. За цей час підприємство досягнуло високого рівня розвитку і вийшло на міжнародний ринок. 2012 року Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга кращих» визнав компанію як «Підприємство року - 2012», що зайняла 1 місце в Україні серед малих підприємств (кількість працівників від 11 до 50 осіб) з напрму «Виробництво фанери, плит та панелей, шпону» (КВЕД 20.20.0).

Читати повністю
05 березня 2013

ПАТ «Миколаївобленерго» — «Підприємство року 2012»

ПАТ «Миколаївобленерго» закріплює лідируючі позиції на енергоринку України. Воно визнане «Підприємством року-2012» у Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих» за профілюючим видом діяльності — «Розподілення та постачання електроенергії».
Сайт ПАТ «Миколаївобленерго»

Читати повністю
03 березня 2013

«ВІЛО УКРАЇНА» отримав статус-звання «Підприємство року 2012»

«ВИЛО УКРАИНА» сообщает, что за достижения в своей отрасли и за вклад в развитие государства, компания «ВИЛО УКРАИНА» признана лидером экономики Украины Международным экономическим рейтингом «Лига лучших», заняв «3» место среди предприятий по профилирующим видом деятельности «Оптовая торговля машинами и оборудованием» (КВЭД 51.87.0). Предприятию присвоен статус-звание «Предприятие года 2012» с предоставлением соответствующего Сертификата.
Интернет-издание «Ua.Automation.com»

Читати повністю