Благодійність

Мета проекту


Зараз існує багато різних благодійних ініціатив, спрямованих на допомогу інвалідам. Наш проект був створений для допомоги конкретним людям, а на даний момент - одній конкретній людині.

На сьогодні ми не ставимо за мету вирішити глобальні проблеми людей з обмеженими можливостями, такі як лікування чи медична реабілітація. Ні! Ми хочемо здійснити мрію, зробити те, що в наших силах, і зробити це повністю на 100%.

Наша мета - дати простим людям, котрі опинилися в інвалідному кріслі, можливість повернутися до повноцінного соціального життя, як це було до травми. В кожному індивідуальному випадку ми прагнемо допомогти людині подолати той бар'єр, з яким самій їй не впоратися, і, позбувшись якого, людина своїми силами зможе повернутися до суспільного життя.

Для цього, у більшості випадків, потрібно лише одне - елементарна фізична незалежність людини-інваліда від інших. І все!

Комусь для цього необхідний якісний сучасний електровізок (http://www.gennymobility.com, Meyra Optimus 2 і т.д.), комусь - допомога в працевлаштуванні, комусь - персональний комп'ютер та ін. І вже через півроку життя цієї людини стає іншим, змінюється. Потрібна лише допомога від одного, кількох або сотень людей в єдиному глобальному питанні..... Всі інші проблеми людина вирішить самостійно. У цьому ми переконалися, втіливши в життя мрію Олексія Іванка.

За статистикою в Україні близько 3 млн. інвалідів. Згідно з інформацією головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, станом на 1 листопада 2012 р. тільки в Києві налічувалося 8583 спинальників та опорників - людей з обмеженими фізичними можливостями.

Зупиніться завтра на вулиці, хоча б на мить, і озирніться. Чи побачите Ви хоч одну людину на інвалідному візку? Ні! Їх начебто немає в нашому житті. Більшість таких людей просто замуровані у власних квартирах на довічний термін, приречені жити в замкнутому просторі без можливості вийти на вулицю й глянути на навколишній світ.

Спільними зусиллями ми можемо повернути хоча б частину з них у соціальне життя.