Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
 
 
21.03.2019
INTERNATIONAL RATING ASSOCIATION (HONGKONG)
Всесвітня громадська організація, заснована в 1997 році. Мета- об'єднання компаній-лідерів для створення потужного та впливового професійного співтовариства. Позиціанує себе, як потужний голос всіх підприємців - Лідерів, а також компаній, що прагнуть до лідерства. У 2012 році організація провела оновлення свого складу і внесла ряд змін до Статуту Асоціації.
Поряд із загальною метою - об'єднання керівників підприємств-лідерів, формування бізнес-еліти, підвищення свідомості бізнес культури суспільства, International Rating Association ставить перед собою завдання розвитку підприємництва. Вдосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захист професійних прав членів International Rating Association і прав людини взагалі.
офіційний сайт IRA
 
21.03.2019
Standard Chartered Rating
Інформаційно-аналітична компанія. Спеціалізується на проведенні маркетингових та аналітичних дослідженнях, побудові спеціалізованих рейтингів підприємств, організації та проведенні міжнародних заходів, спрямованих на підвищення авторитету німецького підприємництва в світі.
Свою місію компанія бачить у сприянні розвитку ділових відносин між представниками міжнародного та німецького бізнесу, в організації та проведенні Міжнародних бізнес-самітів для налагодження більш плідної ділової співпраці між державами.
офіційний сайт SCR
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter