Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
 
Головна ідея групи партнерів «Ліга Кращих» - це створення підприємницької спадщини з бездоганною діловою репутацією для нащадків нашої держави, шляхом:
 • Збереження корпоративної ідеології підприємств.
 • Постійного розвитку та вдосконалення компаній.
 • Створення міцної підприємницької платформи.
 • Об’єднання професіоналів у єдину спільноту.
 • Впровадження історичних традицій в підприємницьку діяльність.
Ключові правила Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих»:

Враховуючи світові тенденції , швидкість розвитку новітніх технологій, особливості економічної ситуації нашої країни та сучасні потреби на світових ринках групою міжнародних компаній-партнерів було розроблено, протестоване та впроваджено найактуальніші методи комплексної оцінки визначення кращих підприємств економіки України.

 • Незаангажованість.
 • Репрезентативність даних.
 • Комплексність.
 • Максимальне охоплення галузей економіки.

Подані принципи охоплюють всі сфери діяльності «Ліга Кращих» і включають в себе, як відношення до дійсної оцінки економічних, маркетингових, соціальних, ринкових та психологічних показників та критеріїв, так і морально-етичні принципи експертів компанії.

 • Правило «Незаангажованості» або «Рівновіддаленості» - це незалежність від думки будь-яких маркет-мейкерів, органів державної влади, профспілок, відсутність можливості їхнього прямого і непрямого впливу на результати визначення кращих підприємств. Оргкомітет неухильно дотримується цього правила з моменту започаткування Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих».
 • Високі стандарти правила «Репрезентативності даних» досягаються шляхом використання у своїй діяльності стандартів, прийнятих в EuropeanRating Standard, а саме: укладення договорів із державними органами статистики, податкових і митних служб аналізованих країн, проведення незалежних маркетингових досліджень та експертиз з метою отримання необхідної статистичної та об'єктивної інформації для складання реальної картини ведення діяльності підприємств.
 • Правило «Комплексності» - одне з найбільш важких у реалізації правил Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих». Під комплексністю ми розуміємо максимальне охоплення фінансово-економічних критеріїв на рівні з маркетинговими і соціальними дослідженнями, які зможуть дати найповнішу картину діяльності за певний період як окремо взятої компанії, так і галузі в цілому.
 • «Максимальне охоплення галузей економіки» досягається шляхом залучення до процесу визначення кращих підприємств всіх без винятку підприємств у всіх без винятку видах економічної діяльності окремо взятої країни.

Поклавши дані правила в основу своєї діяльності з перших днів, Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих» отримав заслужену оцінку своєї роботи, як з боку споживачів аналітичних послуг, так і з боку партнерів ринку.

Експертно-аналітичний склад Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» щорічно (а за індивідуальними запитами ділових кіл країн - двічі на рік) обробляє комплексну інформацію з усіх видів діяльності, тобто аналізує дані більш ніж 3 540 000 контрагентів на рік, що дозволяє отримувати найбільш актуальну інформацію про економіку держави та ділову репутацію окремих підприємств всім зацікавленим представникам бізнесу країн-партнерів.

Бази Даних 

У рамках своєї діяльності експерти рейтингу опираються на дані, що надаються державними органами статистики (якщо такі передбачені законодавством) аналізованих країн, або на результати проведення незалежних маркетингових досліджень та експертиз із метою отримання необхідної інформації для складання таблиць підприємств-номінантів.

В якості постійних джерел даних Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» протягом усього часу існування рейтингу є:  Хоппенштедт (http://www.hoppenstedt.de) більше 80 років є надійною й авторитетною компанією, котра надає інформацію для незалежних досліджень і відповідального використання даних. Найбільша і найуспішніша компанія-постачальник інформаційних систем у своїй діяльності опирається на традиції й високу якість даних, дозволяє аналізувати інформацію про більш ніж 2200000 підприємств промисловості, торгівлі та сфери послуг, банків і страхових компаній. База регулярно перевіряється організацією в діалозі з підприємствами та звіряється з офіційними джерелами.

На даний момент українськими фахівцями рейтингу обробляються статистичні дані більш ніж 350 000 компаній України.

 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter